Narodeniny a meniny

Nedeľa 22. 10. 2017

JESENNÉ PRÁZDNINY

sa uskutočnia od 30. do 31. októbra 2017. Pre prihlásené deti a žiakov je MŠ v prevádzke od 6,30h do 16,30h, ŠKD je v prevádzke od 6,30h do 16,00h. 1. novembra 2017 je štátny sviatok. Prevádzka MŠ, ZŠ a ŠKD pokračuje od 2. novembra 2017.

Oznamujeme rodičom, že od 1. marca 2017 je zriadené nové telefónne číslo pre odhlasovanie zo stravy, resp. pre kontakt so školskou jedálňou: 0908/646343

ŠKOLSKÉ OVOCIE

Program „Školské ovocie“ je pravidelné zabezpečovanie dodávok ovocia a zeleniny alebo vybraných výrobkov z ovocia a zeleniny do škôl. Cieľom programu, do ktorého sa naša škola zapojila, je zvýšiť spotrebu ovocia a zeleniny u detí predškolského a školského veku, zmeniť stravovacie návyky u detí už v rannom školskom veku, podporiť zdravú výživu a zvýšiť informovanosť o výživovej hodnote jednotlivých druhov ovocia a zeleniny.

Vážení rodičia a priatelia školy, prosíme Vás o podporu v zapojení sa do dlhodobého projektu, ktorý organizuje spoločnosť MARINOL, s.r.o. z Trnavy: ZBER POUŽITÉHO KUCHYNSKÉHO (RASTLINNÉHO) OLEJA. Podporte s nami ochranu a šetrenie životného prostredia - recykláciu olejov. Navyše - za každý 1l použitého oleja získa naša škola 0,20€. Použitý rastlinný olej môžete priniesť do budovy školy, kde budú na zber k dispozícii označené kanistre. Ďakujeme za Vašu pomoc a podporu - pre našu školu, pre prírodu!

Prosíme Vás o pomoc pri zbieraní plastových vrchnákov z fliaš. Pomôžte tak získať pre nášho kamaráta - bývalého žiaka Samka Slobodu možnosť absolvovať liečebné rehabilitácie. Vrchnáky z fliaš Vás prosíme priniesť do budovy školy alebo OCÚ.

ĎAKUJEME!!!

Fotogaléria školských akcií je postupne aktualizovaná!

Milí rodičia a priatelia školy, napíšte nám, čo by ste radi videli alebo si prečítali na našej webovej stránke.

Adresa: zssmsdolnedubove@gmail.com

Ďakujeme!