Navigácia

Narodeniny a meniny

Dnes (Streda 28.6.2017)
Mgr. Beáta Nováková
Zajtra (Štvrtok 29.6.2017)
Saskia Baránková (2.)
Pavol Šipka (1.)
Počet návštev: 290617
Streda 28. 6. 2017

Novinky

 

 

Milí rodičia a priatelia školy, zahlasujte za nás v súťaži - ďakujeme (bližšie info na FB profile školy):

https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/trnava/1102

Oznamujeme rodičom, že od 1. marca 2017 je zriadené nové telefónne číslo pre odhlasovanie zo stravy, resp. pre kontakt so školskou jedálňou: 0908/646343

Školský rok 2016/2017 vyhlásilo MŠSR za rok čitateľskej gramotnosti. Pre ešte väčšiu podporu rozvíjania čitateľskej gramotnosti našich žiakov nad rámec povinného vyučovacieho obsahu naša škola vypracovala Plán rozvoja čitateľkej gramotnosti:

Plan_rozvoja_citatelskej_gramotnosti(1).pdf

Vážení rodičia a priatelia školy, dovoľujeme si Vás informovať o novej e-mailovej adrese našej školy:

zssmsdolnedubove@gmail.com

ŠKOLSKÉ OVOCIE

Program „Školské ovocie“ je pravidelné zabezpečovanie dodávok ovocia a zeleniny alebo vybraných výrobkov z ovocia a zeleniny do škôl. Cieľom programu, do ktorého sa naša škola zapojila, je zvýšiť spotrebu ovocia a zeleniny u detí predškolského a školského veku, zmeniť stravovacie návyky u detí už v rannom školskom veku, podporiť zdravú výživu a zvýšiť informovanosť o výživovej hodnote jednotlivých druhov ovocia a zeleniny.

Vážení rodičia a priatelia školy, prosíme Vás o podporu v zapojení sa do dlhodobého projektu, ktorý organizuje spoločnosť MARINOL, s.r.o. z Trnavy: ZBER POUŽITÉHO KUCHYNSKÉHO (RASTLINNÉHO) OLEJA. Podporte s nami ochranu a šetrenie životného prostredia - recykláciu olejov. Navyše - za každý 1l použitého oleja získa naša škola 0,20€. Použitý rastlinný olej môžete priniesť do budovy školy, kde budú na zber k dispozícii označené kanistre. Ďakujeme za Vašu pomoc a podporu - pre našu školu, pre prírodu!

Prosíme Vás o pomoc pri zbieraní plastových vrchnákov z fliaš. Pomôžte tak získať pre nášho kamaráta - bývalého žiaka Samka Slobodu možnosť absolvovať liečebné rehabilitácie. Vrchnáky z fliaš Vás prosíme priniesť do budovy školy alebo OCÚ.

ĎAKUJEME!!!

https://www.facebook.com/obcianskezdruzenie.samko

Fotogaléria školských akcií je postupne aktualizovaná!

Milí rodičia a priatelia školy, napíšte nám, čo by ste radi videli alebo si prečítali na našej webovej stránke.

Adresa: zssmsdolnedubove@gmail.com

Ďakujeme!

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou Dolné Dubové
    919 52 Dolné Dubové 213
  • +4210335592339 - ZŠ, MŠ, ŠKD
    +421908646343 - ŠJ

Fotogaléria